close
تبلیغات در اینترنت
سخني با پان فارس ها !
loading...

آذربایجان

يكصد سال پيش اجداد من در آزربايجان، انقلاب مشروطيت را به اميد آزادي و عدالت پي ريختند. كوشش ما جهت حاكميت قانون در كشور بود. ما در ها ي تجدد و مدرنيته را بروي ايران گشوديم تا تعامل از نوع مثبت با دنياي خارج را برقرار كنيم. ما سردار ملي خود را به تهران فرستاديم و شما نيز استقبال بي نظيري از او كرديد. دستتان درد نكند. بعدش مجاهدين آذربايجاني را خلع سلاح كرديد و سردارمان را با گلوله يپرم ارمني شهيد كرديد. كمي بعد اهالي اورميه و سلماس و خوي و سلدوز را ارامنه و آسوريها قتل عام مي كردند و شما در تهران…

سخني با پان فارس ها !

آذربایجانلی بازدید : 328 سه شنبه 3 آبان 1390 زمان : 22:17 نظرات ()


يكصد سال پيش اجداد من در آزربايجان، انقلاب مشروطيت را به اميد آزادي و عدالت پي ريختند. كوشش ما جهت حاكميت قانون در كشور بود. ما در ها ي تجدد و مدرنيته را بروي ايران گشوديم تا تعامل از نوع مثبت با دنياي خارج را برقرار كنيم. ما سردار ملي خود را به تهران فرستاديم و شما نيز استقبال بي نظيري از او كرديد. دستتان درد نكند. بعدش مجاهدين آذربايجاني را خلع سلاح كرديد و سردارمان را با گلوله يپرم ارمني شهيد كرديد. كمي بعد اهالي اورميه و سلماس و خوي و سلدوز را ارامنه و آسوريها قتل عام مي كردند و شما در تهران فقط تاسف مي خورديد.

(وقايع جنگ اول جهاني و بيش از 300000كشته در غرب آذربايجان) كمي بعد حكومت محلي غير مسلح آزاديستان در تبريز را لشكر اعزامي از تهران قتل عام كرد و شيخ محمد خياباني شوخي شوخي شهيد شد. ككتان هم نگزيد! بعد رضا مير پنج( سردار سپه بعدي و رضا شاه كبير بعد تر) تشريف آوردند و بعد از كلي قتل و سركوب گيلك و آزربايجاني و عرب احوازي و ترك قشقايي با هلهله و شادي، روشنفكران و اديبان و بزرگان شما كنگره فردوسي شناسي برگزار كردند و الحمدالله بزرگان امور نژاد آريايي راكشف نمودند! و قرار بر نابودي فرهنگ و زبان و اقتصاد غير فارس ها بخصوص ترك ها گذاشتند و شما نيز با سوت و هلهله و شادي اين خجسته و ميمون قرار را تاييد كرديد. بعد از اخراج شاه كبير با توافق استالين و حمايت مستقيم آمريكا لشگر تهران به سلامتي آزربايجان را نجات داد و 25000نفر را به ديار باقي و 75000نفر را به غربت فرستاد.


باز هم شعرا و فضلا و سخنوران و روحانيانتان جشن گرفتند و به در گاه باري تعالي چه استغاثه ها كه نكردند و چه شكر گزاري ها كه برگزار ننمودند. هرچه جوك و توهين و افترا و دشمني بود در حق ما روا كرديد. كتاب هاي تركي ما را سوزانديد ، زبانمان به يغما برديد ؛ فرهنگ و رسوممان بر باد داديد، دهاتمان نا آباد و جوانانمان سپور و كارگر كوره پز خانه هايتان كرديد. سپس انقلاب 29 بهمن تبريز را مصادره كرديد. شهادت آزربايجاني ها و ترور هم كيشان كردتان بر عليه آزربايجان را سهه گذاشتيد.


جنگ تمام شد و نوبت به سازندگي رسيد روستاهاي ما فقير تر و فقير تر شد و كارگران كوره پز خانه هاي شما بيشتر و بيشتر شدند . تبريز و اورميه و اردبيل و زنجان هر روز عقب افتادند و يزد و شيراز و تهران و مشهد هر روز جلوتر رفتند. ما از زبان و فرهنگ محدود تر شديم و شما فرهنگستان براي زبانتان ساختيد. بعد جوك ها و تحقير هاتان را شديد تر كرديد . ما به خيابان ها ريختيم و زبان و مدرسه و اقتصاد و شرافتمان را به دفاع برخاستيم


شما در عوض( چه موافقان و چه اپوزوسيون ) به باتومها و گلوله ها كف زديد و ما را متجاسر و جدا سر و تجزيه طلب و وابسته به خارج گفتيد . اكنون شما ظاهراً در طلب آزادي و دمكراسي و شرف و احترام به نام ايران هستيد. اما چه ايراني ؟ ايراني كه فقط در آن فارس ها آزاد باشند آن هم آزادي ميني ژوپ و مشروب والبته آزادي تحقير ملل غير فارس !!! دشمني شما با جمهوري اسلامي فقط با كلمه اسلامي آن است ، شما مي خواهيد اسلام را حذف و به جاي آن يك كلمه ديگر بگذاريد و سپس روز و روزگار از نو. دوباره بلوچ را قاچاقچي مواد مخدر ، كرد را آريايي دست دوم كه فقط بلد است سر ببرد . ترك را نفهم ، رشتي را بي غيرت و لر را ساده لوح معرفي كرده و از نفت عرب سوسمار خور براي آباداني اصفهان و شيراز و مشهد و تهران استفاده كنيد . در واقع شما سر ميز رياست است كه دشمن جمهوري اسلامي شده ايد .


شما صدها بار غدار تر و سياس تر از حريف هستيد. شما ميخواهيد امامزاده هاي اسلامي را ويران و امام زاده هاي آريايي برپا كنيد و اين بار خود از تيول قبر كوروش و داريوش جيب هايتا ن را پر كنيد . شما نژاد پرستاني هستيد كه جرات و عرضه طرح خواستهايتان را نداريد . شما هيتلر هاي زبون و بي جراتي هستيد كه پشت شعار هاي دهن پر كن آزادي و دمكراسي قايم شده ايد . رنگ سبز شما همان رنگ سياه ابومسلم خراساني است . اما اين بار ديگر حنايتان رنگ ندارد . اين بار اين تو بميري ديگراز اون تو بميري ها نيست . اين بار آزربايجان بيدار است و بازيچه دست هيچ فاشيستي نخواهد شد .

آزربايجاني از فقير و غني ، مذهبي و لاييك از طرفدار جمهوري اسلامي تا مخالف آن همه در يك صف يعني صف مبارزه بر عليه فاشيسم و شوونيسم فارس قرارگرفته و تا گرفتن همه حق و حقوق خود به مبارزه ادامه خواهد داد. درد ما تغيير رژيم نيست درد ما تغيير نگرش فاشيسمي حاكم است . ما برابري و رفع تبعيض را خواستاريم . ما طرفدار آباداني براي آزربايجان واحياء هويت ملي خويش هستيم . ما از دروغ هاي آريايي و تحريف تاريخ و فرهنگمان خسته شده ايم . ما از تجزيه سرزمين تاريخي آزربايجان و تغيير نام قسمت هاي مختلف آن منزجر هستيم . ما بر عكس شما طالب سيادت بر ملل ديگر نيستيم .

ملت آزربايجان بخودي خود آنقدر بزرگ است كه نيازي به تحقير ديگران ندارد . ما نيازي به دلسوزي امثا ل شما براي ميراث محيط زيستمان نداريم . ملت فهيم آزربايجان از بزرگ و كوچك ، روستايي و شهري و از زن و مرد ديديد كه چه مسئولانه در روز طبيعت به سيادت از ميراث سبز خود برخواست . شما بهتر است برويد و فكري به حال دخمه هاي آريايي تان بكنيد كه امروز و فردا زير آب خواهد رفت و شما ناتوان از جمع كردن حتي 500نفر براي سيادت از آن ها هستيد . كلام آخر : خانم ها و آقايان پان فارس شما ديگر در ايران آنقدر اقليت هستيد كه هيچوقت نخواهيد توانست خواست خودتا ن را بر ملت ها تحميل كنيد.

پان فارس فاشيست از آزربايجان عصباني باش و از اين عصبانيت بمير.

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط داود در تاریخ 1390/8/3 و 22:35 دقیقه ارسال شده است

از قالب وبلاگ خود و تبلیغات زیادش و عدم مدیریت مطالبتون خسته شده اید؟ حتما مطلب زیر رو بخون
ما برای رز بلاگ قالب های حرفه ای شامل دانلود، پاتو،سرگرمی تفریحی، عاشقانه، رسمی و ...طراحی می کنیم و تمامی امکانات سایت رزبلاگ شامل:
مطالب پربازدید،تصادفی،مرتبط،عضوگیری،خبرنامه،پستهای قبلی،محل تبلیغات،را قرار میدهیم ، با گرافیکی زیبا و متناسب با کلیه مروزگرها با دو بنر تبلیغاتی تنها با 20 هزار توامن
چنین مبلغی را در هیچ کدام از سایتهای طراحی نخواهید دید.
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا بروید:
http://www.mania-dv.blogfa.com/page/design.aspx
--------------------------
طراحی بنرهای تبلیغی برای وبلاگهای شما :
2 بنر تنها هزار تومان
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا بروید.
http://mania-dv.blogfa.com/page/designbanner.aspx
موفق باشید.
----------------------------
تماس با ما:
www.varoone.ir/contact
یاهو:
davod_v2008
ایمیل:
davodvakili@gmail.com

این نظر توسط محمد مهد سوری در تاریخ 1390/8/3 و 22:23 دقیقه ارسال شده است

سلام داداش
اگه موافق باشی بیا با هم تبادل لینک کنیم
من رو با عنوان فیلم 98 و ادرس:www.film98.rozblog.com لینک کن
و بعدش بهم خبر بده با چه اسمی لینکت کنمشکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
آذربایجان منیم ائلیم، آذربایجان منیم دیلیم، دوغراسالار دیلیم دیلیم، باشقا دیله چؤنن دئيیل، دیلیم اؤلسه من ده اؤللم، آنا دیلیم اؤلن دئيیل، باشقا دیله دؤنن دئیيل . anadilim@ymail.com
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
  آمار سایت
 • کل مطالب : 174
 • کل نظرات : 214
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 20
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 38
 • باردید دیروز : 16
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 108
 • بازدید ماه : 368
 • بازدید سال : 3,638
 • بازدید کلی : 185,169